Potrzebujesz więcej informacji?

Sprawdź, co o mojej pracy mówią osoby, z którymi miałem przyjemność pracować!

B.A. Feder
autorka

Patryk jest profesjonalistą w każdym calu! Nie mogłabym sobie wymarzyć lepszego redaktora językowego. Podczas gdy czas redakcji przeważnie jest dla autorów zmorą, dla mnie jest prawdziwą przyjemnością, a to dlatego, że pracuję nad swoimi tekstami z Patrykiem. Jestem pewna, że moje powieści są w dobrych rękach, ponieważ wkłada on w swoją pracę sto procent zaangażowania. Nie tylko dokładnie wyłapuje wszelkie błędy językowe, lecz także zwraca uwagę na nieścisłości w fabule. Z całego serca polecam współpracę z Patrykiem.

Monika Nawara
autorka

Patryk jest osobą niezwykle zdyscyplinowaną i sumienną, co ma ogromne znaczenie w zawodzie, który wykonuje. Praca z nim była płynna, pełna zrozumienia i przyjemna, ale też bardzo ważna dla mojego rozwoju. Podczas redakcji moich książek Patryk skupił się nie tylko na nanoszeniu poprawek i wyłapywaniu błędów, lecz także na tym, by udzielać mi cennych wskazówek dotyczących mojej powieści. Współpraca z Patrykiem okazała się dla mnie cenną lekcją – dzięki niemu mój warsztat pisarski wzniósł się na wyższy poziom. Gorąco polecam współpracę z tym świetnym i profesjonalnym redaktorem.

Izabela Skawinska-Luther
specjalistka ds. komunikacji w Organizacji Rewilding Oder Delta

Serdecznie polecam usługi redakcyjne Pana Patryka Białczaka – otrzymaliśmy szybką i profesjonalną pomoc w redakcji broszury i innych publikacji dla naszej organizacji. Na szczególną uwagę zasługuje zaangażowanie i szybkość pracy Pana Patryka, ponieważ zgłaszaliśmy się niemalże w ostatniej chwili. Z przyjemnością kontynuujemy współpracę!

Hanka Saqib
autorka

Jeśli szukacie fachowca o znakomitym wyczuciu i wiedzy językowej, to właśnie go znaleźliście! Staranna i wnikliwa korekta mojej powieści, którą Patryk zrobił z ogromnym zaangażowaniem, dowodzi tego, że jest on nie tylko wysokiej klasy profesjonalistą, ale także pasjonatem swojego zawodu. Cóż za idealna, a jednocześnie trudna do znalezienia kombinacja! Nie wspominając już o otwartości i elastyczności Patryka, dzięki którym nasza współpraca przebiegała w bezpośredniej i przyjacielskiej atmosferze. Jeśli napiszę kolejną książkę, na pewno znowu się do niego zgłoszę!